تبلیغات
سفر کوتاهی به بهشت... - تصاویر باز داشت زن محجبه در فرانسه!!!!!
دولت فرانسه نه تنها با منع استفاده از روبند نقطه‌ای بار دیگر ادعای دفاع از حقوق بشری خود را زیرسوال برد، بلکه رفتار مامورین امنیتی فرانسوی با یک زن محجبه معترض نیز بر جرایم حقوق بشری این رژیم اروپایی اضافه کرده است.
تصاویر بازداشت توهین‌آمیز یک زن محجبه فرانسوی توسط نیروهای امنیتی این کشور که از امروز قانون بحث‌برانگیز ممنوعیت استفاده از روبند به عنوان یکی از مظاهر حجاب اسلامی را اجرایی کرد، اعتراض بسیاری از حامیان حقوق بشر را در پی داشت.

به گزارش سرویس بین الملل شبکه ایران، دولت فرانسه نه تنها با منع استفاده از روبند نقطه‌ای بار دیگر ادعای دفاع از حقوق بشری خود را زیرسوال برد، بلکه رفتار مامورین امنیتی فرانسوی با یک زن محجبه معترض نیز بر جرایم حقوق بشری این رژیم اروپایی اضافه کرده است.

تصاویر زیر خانم "کنزا دریدر"، زن محجبه فرانسوی را نشان می‌دهد که پس از گفت‌وگو با رسانه‌های خبری و اعتراض نسبت به اجرایی شدن قانون تبعیض‌آمیز منع استفاده از روبند، توسط مامورین فرانسوی به شکلی توهین‌آمیز دستگیر شد.

فرانسه از امروز قانون بحث‌برانگیز ممنوعیت استفاده از روبند به عنوان یکی از مظاهر حجاب اسلامی را اجرایی کرد.

بر اساس این تصمیم زنان مسلمان فرانسوی حق استفاده از روبند را ندارند و اگر از این پوشش استفاده کنند، 150 یورو جریمه می‌شوند.
سفر کوتاهی به بهشت...