تبلیغات
سفر کوتاهی به بهشت... - زنان با حجاب گل میگیرند و بد حجاب ها ...
چهارشنبه 1 تیر 1390  03:41 ب.ظ    ویرایش: چهارشنبه 1 تیر 1390 03:44 ب.ظ

زنان با حجاب گل میگیرند و بد حجاب ها ...

بقیه عکس ها در ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به آغاز طرح «تشدید امنیت اخلاقی» از روز چهارشنبه گذشته در پایتخت از تسری این طرح به تفرجگاه‌های كوهستانی و پارك‌ها خبر داد و گفت: در عین حال از روز شنبه در راستای طرح «تشدید امنیت اخلاقی» برخورد با مزاحمین نوامیس در دستوركار جدی پلیس قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، طرح «تشدید امنیت اخلاقی» از 25 خرداد ماه سال جاری در مناطق مختلف پایتخت اعم از میادین، بزرگراه‌ها، مراكز خرید، مترو و ... آغاز شد.

ماموران پلیس مستقر در پایتخت، امسال و از همان ساعات اولیه اجرای طرح، ضمن اهدای شاخه گل به افراد دارای حجاب و پوشش اسلامی، ضمن ارایه تذكر لسانی و ارشادی، با افراد بدپوشش و گردانندگان سگ در معابر عمومی برخورد كردند.

مشاهدات خبرنگار ایسنا حاكیست، با توجه به اطلاع‌رسانی پلیس و اعلام مصادیق بدپوششی طی روزهای گذشته، همكاری شهروندان در اجرای این طرح افزایش یافته است، به نحوی كه به گفته سردار ساجدی‌نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ «در طرح امسال شمار تذكرهای لسانی و ارشادی ماموران در برابر برخورد انتظامی افزایش چشمگیری داشته است.»

به گزارش ایسنا، همچنین با توجه به برگزاری دوره‌های آموزشی، رفتار و نحوه برخورد مجریان طرح نسبت به سال‌های گذشته تغییر كرده و مناسب‌تر شده است.
 

در بزرگراه‌های پایتخت نیز گشت‌های موتورسوار طرح «تشدید امنیت اخلاقی» به رانندگان یا سرنشینان بدحجاب خودروها تذكر داده و یا برخورد می‌كردند.

از سوی دیگر این طرح در روزهای پنجشنبه و جمعه گذشته در پارك‌ها، اماكن عمومی و مناطق كوهستانی و ارتفاعات تهران به مرحله اجرا درآمد به شكلی كه حضور گشت‌های طرح «تشدید امنیت اخلاقی» در روزهای پنجشنبه و جمعه در تفرجگاه‌های كوهستانی پایتخت به همراه پلیس كوهستان مشهود بود.
 

سردار حسین ساجدی‌نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز روز جمعه با اشاره به این كه اجرای این طرح تا رفع دغدغه‌های مردم در حوزه‌هایی همچون بدپوششی و مزاحمین نوامیس ادامه خواهد داشت به ایسنا گفت: برخورد با موضوع بدپوششی در دو مقوله مصرف كننده و تولید كننده است، به طوری كه همزمان با آغاز طرح «تشدید امنیت اخلاقی» تمام مراكز تولیدی و توزیعی در تهران شناسایی شده و هشدارهای لازم در این باره داده شده است كه در صورت رعایت نكردن این موازین از سوی این مراكز با آنها نیز برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به این كه اجرای این طرح به پارك‌ها و تفرجگاه‌های كوهستانی نیز تسری یافته است، خاطرنشان كرد: طرح برخورد با مزاحمین نوامیس در راستای طرح «تشدید امنیت اخلاقی» از روز شنبه 28 خرداد ماه در پایتخت تشدید شده و در این راستا با مزاحمین نوامیس كه یكی از دغدغه‌های اصلی شهروندان تهرانی هستند، برخورد جدی و قانونی خواهد شد.


   


نظرات()   

سفر کوتاهی به بهشت...